PAJŪRIO KEPYKLĖLĖ
Ganyklų g. 6, Palanga

Sveiki atvykę į Pajūrio kepyklėlę – meilę kepant bei išskirtinį skonį čia rasite kiekviename kąsnyje!

Mūsų kepykla kviečia Jus į mėgstamų skanėstų kelionę, kurioje pasitiksime Jūsų skonio gelmes ir pateiksime išskirtinius desertus bei užkandžius, kuriuos mylėsite. Mūsų virtuvėje sklinda nuostabus kvapas, kuriame susilieja tradiciniai receptai ir kūrybiškumas. Čia galėsite ragauti mūsų išskirtinius, visų mėgstamus, varškės pyragus, aromatingus japoniškus sūrio pyragus, minkštą aguonų riestę, subtilius morkų keksus bei įvairių skonių pyragėlius, kurie leidžia kiekvienam išsirinkti savo mėgstamiausią.

Be to, mūsų kepykla siūlo įvairiausius skanėstus: įvairių skonių kruasanai, sausainiai, bandeles, štriudeliai, plikyti pyragaičiai, sūrio kamuoliukai, sultingi kibinai su mėsa ar daržovėmis. Mūsų gaminiai – puikus pasirinkimas tiek skanioms pertraukoms, tiek pasivaikščiojimams paplūdimiu.

Taip pat specialų dėmesį skiriame sveikatai – į mūsų meniu yra įtraukta pilnagrūdė duona bei migdoliniai sausainiai, skirti tiems, kurie yra alergiški gliutenui. Norintiems daugiau saldumo galime pasiūlyti macaroons desertus. Visiems turime skanių alternatyvų, nes norime, kad kiekvienas mūsų svečias jaustųsi vertinamas ir rūpimas.

Mes taip pat džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti visų pamėgtą Prancūzų desertą – financier. Šis, iš migdolų miltų desertas, subtilus, bet be proto skanus, puikiai papildantis meniu, leidžia mėgautis prabangiu Prancūzijos skoniu iš arčiau. Mes neapsiribojame vien kepiniais! Mūsų meniu gausu įvairiausių desertų – morengai, panakotos, eklerai, tiramisu, maritozo visada kviečia Jus į saldžių dovanų rojų. Galite išsirinkti ir iš mūsų įvairių tortų, kuriuos galime individualizuoti pagal Jūsų poreikį.

Jei norite išskirtinio skonio savo šventėje ar renginyje, mes galime viską paruošti, įskaitant vestuvių tortus, kurie bus puošiami pagal Jūsų individualius pageidavimus. Galime pasirūpinti ne tik desertais, bet ir sūriais kepiniais. Mes ne tik kepame – mes kuriame skonį ir džiaugiamės galėdami pasidalinti su Jumis mūsų atradimais.

Be gardžių skanėstų, mes taip pat siūlome skanią kavą, kad galėtumėte visiškai pasimėgauti laiku mūsų kepyklėlėje. Jei ieškote puikios vietos susitikti su draugais, šeima ar kolegomis “Pajūrio kepyklėlė” laukia Jūsų su atvira širdimi ir kvapniu skanėstų asortimentu. Ačiū, kad renkatės mūsų kepyklėlė – lauksime Jūsų kiekvieną kartą, kai norėsite pasimėgauti skaniais bei kokybiškais gaminiais pajūryje.

aguonų riestė

PRODUKCIJA

INDIVIDUALŪS UŽSAKYMAI

KONTAKTAI UŽSAKYMAMS:

Mob tel.: +370 646 09079 (Deividas)
Darbo laikas: kasdien nuo 8:00 iki 19:30