Hostelis 1

HOSTELIS PALANGOS CENTRE
Vyrauto g. 98 – Sinagogos g. 10, Palanga

Naujai įsikūręs hostelis pačiame Palangos centre! Mūsų kambariai pasižymi ne tik puikia vieta, bet ir patogiomis, moderniomis patalpomis.

Mūsų kambariai – tai tikros palaimos oazė. Jie yra gražūs, tvarkingi ir šviesūs, su dideliais langais, leidžiančiais gauti pakankamai natūralios šviesos. Modernus interjeras suteiks Jums jaukią ir šiuolaikišką atmosferą.
Bendro naudojimo didelė virtuvė yra viena iš mūsų ypatybių. Joje rasite visus reikalingus įrengimus ir indus: nuo kriauklių iki indukcinės kaitlentės, nuo šaldytuvų iki mikrobangų krosnelių. Patogūs stalai ir kėdės leis Jums mėgautis paruoštais patiekalais, o skalbimo mašina palengvins Jūsų viešnagės buitį. Nemokamas Wi-Fi ir televizoriai yra prieinami visiems mūsų svečiams. Mūsų dušo kabinos taip pat pasižymi erdve ir komfortu, o šildomos grindys sukurs papildomą jaukumo jausmą. Norintiems atskirų patogumų galime pasiūlyti erdvius kambarius su atskirais Jums skirtais patogumais. Kambaryje rasite atskirą vonios kambarį bei virtuvėle. Mūsų hostelis tinka tiek atskiriems keliautojams, tiek didelėms grupėms iki 40 asmenų. Taip pat galime pasiūlyti puikias sąlygas apsistoti sezono metu darbuotojams. Turime patirties bendradarbiaujant su įmonėmis, išrašome sąskaitas-faktūras. Viso objekto nuomos kainos derinama pagal atskirą susitarimą. Mūsų nuostabi komanda kalba lietuvių, rusų, anglų, portugalų ir ispanų kalbomis.
Taigi, neabejokite susisiekti su mumis, jei turite kokių nors klausimų ar norite užsirezervuoti savo viešnagę.
Laukiame Jūsų! Su malonumu priimsime naujuosius svečius ir suteiksime ne tik patogias, bet ir nepamirštamas viešnagės akimirkas Palangoje!

KONTAKTAI:

Mob tel.: +370 646 09079 (Deividas)
El.p. pajuriogabrielita@gmail.com